32. finał WOŚP Suwałki. Sprawdź program

wosp suwalki program wosp suwalki program

W ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Suwałki ponownie włączają się w ogólnopolską akcję charytatywną.

Suwalski Sztab założony przy Stowarzyszeniu Aktywności Społecznej Sportowe Miasto na czele z Panem Zbyszkiem Szyperkiem razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Suwalskim Ośrodkiem Kultury zaprasza 28 stycznia 2024 r. do wspólnego grania na ulicach naszego miasta oraz w Arenie Suwałki.

W niedzielny finał WOŚP swoją propozycję organizuje również Automobilklub Suwalski, który zaprasza na tor przy ul. Sikorskiego, gdzie będzie można przejechać się nietuzinkowymi autami z doświadczonymi kierowcami.

Advertisement

wsop suwalki program 32
32 finał WOŚP w Suwałkach (konferencja prasowa, źródło UM Suwałki)

W ciągu 31 Finałów WOŚP zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła 71,5 tysiąca urządzeń.

wsop suwalki program 32

2. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 

Program WOŚP Suwałki

W programie między innymi animacje, zajęcia z harcerzami, zajęcia sportowe, koncerty, kiermasze, dmuchańce, kącik gastronomiczny, pchli targ, fotobudka, licytacje.

32 wośp suwałki program

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement