Reklama

32. finał WOŚP Suwałki. Sprawdź program

wosp suwalki program wosp suwalki program

W ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Suwałki ponownie włączają się w ogólnopolską akcję charytatywną.

Suwalski Sztab założony przy Stowarzyszeniu Aktywności Społecznej Sportowe Miasto na czele z Panem Zbyszkiem Szyperkiem razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Suwalskim Ośrodkiem Kultury zaprasza 28 stycznia 2024 r. do wspólnego grania na ulicach naszego miasta oraz w Arenie Suwałki.

W niedzielny finał WOŚP swoją propozycję organizuje również Automobilklub Suwalski, który zaprasza na tor przy ul. Sikorskiego, gdzie będzie można przejechać się nietuzinkowymi autami z doświadczonymi kierowcami.

wsop suwalki program 32
32 finał WOŚP w Suwałkach (konferencja prasowa, źródło UM Suwałki)

W ciągu 31 Finałów WOŚP zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła 71,5 tysiąca urządzeń.

wsop suwalki program 32

2. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 

Program WOŚP Suwałki

W programie między innymi animacje, zajęcia z harcerzami, zajęcia sportowe, koncerty, kiermasze, dmuchańce, kącik gastronomiczny, pchli targ, fotobudka, licytacje.

32 wośp suwałki program