Aquapark

aquapark aquapark

Aquapark w Suwałkach jest nowoczesnym kompleksem rekreacyjno-sportowym, który stanowi jedną z czołowych atrakcji w północno-wschodniej Polsce. Kompleks ten dzieli się na dwie główne strefy: rekreacyjną i sportową, zapewniając rozrywkę i aktywność dla osób w każdym wieku.

W strefie rekreacyjnej szczególną uwagę przykłada się do najmłodszych gości, oferując brodzik z atrakcjami takimi jak grzybek i jeż wodny, a także zjeżdżalnię rurową wewnętrzną o długości 56 metrów oraz dwie zewnętrzne zjeżdżalnie rurowe, każda o długości ponad 100 metrów. Te wodne atrakcje gwarantują doskonałą zabawę dla dzieci i młodzieży.

Aquapark w Suwałkach, dzięki swojej bogatej ofercie i nowoczesnym udogodnieniom, stanowi doskonałe miejsce dla rodzin, grup przyjaciół oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas i zrelaksować się. Więcej informacji na temat aquaparku można znaleźć na stronie internetowej osir.suwalki.pl.

Advertisement

Fot.: UM Suwałki

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement