Hotel Akvilon

hotel akvilon hotel akvilon


Hotel Akvilon, położony w zrewitalizowanej kamienicy z XIX wieku nad brzegiem rzeki Czarnej Hańczy, oferuje swoim gościom malownicze widoki na rzekę i wyśmienite posiłki w swojej restauracji, gdzie serwowane są śniadania w formie bufetu. Goście mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem do WiFi we wszystkich pomieszczeniach oraz korzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu.

Pokoje w hotelu Akvilon zapewniają komfort dzięki telewizorom z płaskim ekranem oraz łazienkom wyposażonym w prysznice, bezpłatne zestawy kosmetyków i suszarki do włosów.

Hotel szczyci się również szeregiem popularnych udogodnień, w tym bezpłatnym parkingiem, dostępem do bezpłatnego WiFi oraz całodobową recepcją. Osoby z niepełnosprawnościami znajdą tu odpowiednie udogodnienia. Dodatkowo, hotel oferuje obsługę pokoju i wyposażenie wszystkich pokoi w zestawy do parzenia kawy i herbaty, a także dysponuje barem, gdzie goście mogą zrelaksować się przy napojach.

Advertisement

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement