Hotel Logos

hotel logos hotel logos

Hotel Logos, zlokalizowany przy głównej ulicy w Suwałkach, oferuje swoim gościom komfortowe pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu Wi-Fi oraz całodobową recepcję. Jest on dogodnie usytuowany w bliskiej odległości od lokalnych atrakcji, z dworcem kolejowym oddalonym o 1,5 km, a zalewem Arkadia o 1,2 km.

Pokoje w hotelu Logos są wyposażone w telewizory z dostępem do kanałów satelitarnych, telefony i radia. Charakteryzują się dużą ilością naturalnego światła, klasycznym stylem i jasną, pastelową kolorystyką. Każdy pokój dysponuje własną łazienką, a goście otrzymują bezpłatną butelkę wody mineralnej.

Śniadania serwowane są w formie bufetu w hotelowej restauracji, która specjalizuje się w tradycyjnych polskich daniach. Bar hotelowy oferuje szeroki wybór napojów, a w okresie letnim dostępny jest także taras dla gości.

Dodatkowo, w hotelu Logos znajdują się gabinet kosmetyczny i salon fryzjerski. Dla osób zainteresowanych eksploracją regionu, dostępne są przewodniki po Suwalszczyźnie.

Advertisement

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement