Hotel Szyszko

hotel szyszko hotel szyszko

otel Szyszko, usytuowany przy drodze krajowej nr 8, będącej częścią międzynarodowej trasy Via Baltica, to trzygwiazdkowy obiekt zapewniający komfortowy pobyt z całodobową recepcją, prywatnym parkingiem oraz bezpłatnym WiFi w pokojach.

Pokoje w hotelu są klasycznie urządzone w odcieniach beżu i brązu, co tworzy przytulną atmosferę. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem oraz biurko, co sprzyja zarówno relaksowi, jak i pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów w każdym pokoju.

Hotel Szyszko jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada windę oraz oferuje usługę przechowalni bagażu. W hotelowej restauracji goście mogą delektować się daniami kuchni regionalnej, polskiej oraz litewskiej, a codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Advertisement

Hotel znajduje się w odległości 3 km od centrum Suwałk, co jest dogodne dla osób chcących zwiedzać miasto. Okolica obfituje w liczne jeziora, w tym jezioro Krzywe, oddalone o 6 km, oraz jezioro Wigry wraz z Wigierskim Parkiem Narodowym, położonym 10 km od hotelu, co czyni go idealnym miejscem dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku.

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement