Reklama

Hotel Szyszko

hotel szyszko hotel szyszko

otel Szyszko, usytuowany przy drodze krajowej nr 8, będącej częścią międzynarodowej trasy Via Baltica, to trzygwiazdkowy obiekt zapewniający komfortowy pobyt z całodobową recepcją, prywatnym parkingiem oraz bezpłatnym WiFi w pokojach.

Pokoje w hotelu są klasycznie urządzone w odcieniach beżu i brązu, co tworzy przytulną atmosferę. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem oraz biurko, co sprzyja zarówno relaksowi, jak i pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów w każdym pokoju.

Hotel Szyszko jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada windę oraz oferuje usługę przechowalni bagażu. W hotelowej restauracji goście mogą delektować się daniami kuchni regionalnej, polskiej oraz litewskiej, a codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Hotel znajduje się w odległości 3 km od centrum Suwałk, co jest dogodne dla osób chcących zwiedzać miasto. Okolica obfituje w liczne jeziora, w tym jezioro Krzywe, oddalone o 6 km, oraz jezioro Wigry wraz z Wigierskim Parkiem Narodowym, położonym 10 km od hotelu, co czyni go idealnym miejscem dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku.