Reklama

Klub LUKS „Hańcza” zaprasza na bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży

lekkoatletyka dzieci luks hańcza lekkoatletyka dzieci luks hańcza

Nadal trwają bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży z Suwałk. Projekt jest realizowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024.

Od 7 maja organizowane są bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci od II klasy szkoły podstawowej oraz dla młodzieży. Do tej pory odbywały się one we wtorki, środy, czwartki oraz soboty na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś przy ulicy Wojska Polskiego 17. Prowadzą je trenerzy Lekkoatletycznego Uczniowskiego Klubu Sportowy „Hańcza”.

– Od 24 czerwca zmieniamy godziny naszych zajęć lekkoatletycznych skierowanych do dzieci i młodzieży. Przez okres wakacji zajęcia odbywać się będą w każde wtorki, środy i czwartki o 10:00 – informuje Klub LUKS Hańcza na swoim profilu facebookowym.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17. Projekt pod nazwą „Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży” jest realizowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 r.

– Celem projektu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu i aktywności ruchowej. Dla osób, które jeszcze nie dołączyły zapisy prowadzone są mailowo: lukshancza@gmail.com – dodaje w swoim komunikacie Klub LUKS Hańcza .