Reklama

Mikołajkowy Turniej im. Tomka Godlewskiego. Kacper Blonsky, Blowek, Dariusz Szpakowski

turniej mikolajkowy turniej mikolajkowy

Podczas ostatniego wydarzenia w Suwałki Arena zgromadziła się pełna widownia, a w trakcie wieczornych licytacji udało nam się pozyskać kwotę przekraczającą 175 tysięcy złotych. W związku z tym nie było innej opcji niż zorganizowanie kolejnej edycji Mikołajkowego Turnieju im. Tomka Godlewskiego, która już odbędzie się 13 stycznia 2024 roku.

W turnieju wezmą udział cztery drużyny, w tym znane osobistości ze świata sportu oraz showbiznesu. Po raz pierwszy w historii Suwałk będziemy mieli przyjemność gościć jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów sportowych, Dariusza Szpakowskiego. Na boisku zobaczymy również takie gwiazdy jak Radosław Majdan, Mistrz Olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki, a także popularnych twórców internetowych o ogromnych zasięgach, takich jak Kacper Blonsky i Blowek. Kolejne informacje na temat uczestników zostaną ujawnione wkrótce.

Należy podkreślić, że turniej nadal będzie miał szczytny cel. Podczas zbliżającej się edycji będziemy zbierać środki na leczenie i rehabilitację trzech potrzebujących osób, których bliższe historie przedstawimy wkrótce.