Mikołajkowy Turniej im. Tomka Godlewskiego. Kacper Blonsky, Blowek, Dariusz Szpakowski

turniej mikolajkowy turniej mikolajkowy

Podczas ostatniego wydarzenia w Suwałki Arena zgromadziła się pełna widownia, a w trakcie wieczornych licytacji udało nam się pozyskać kwotę przekraczającą 175 tysięcy złotych. W związku z tym nie było innej opcji niż zorganizowanie kolejnej edycji Mikołajkowego Turnieju im. Tomka Godlewskiego, która już odbędzie się 13 stycznia 2024 roku.

W turnieju wezmą udział cztery drużyny, w tym znane osobistości ze świata sportu oraz showbiznesu. Po raz pierwszy w historii Suwałk będziemy mieli przyjemność gościć jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów sportowych, Dariusza Szpakowskiego. Na boisku zobaczymy również takie gwiazdy jak Radosław Majdan, Mistrz Olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki, a także popularnych twórców internetowych o ogromnych zasięgach, takich jak Kacper Blonsky i Blowek. Kolejne informacje na temat uczestników zostaną ujawnione wkrótce.

Należy podkreślić, że turniej nadal będzie miał szczytny cel. Podczas zbliżającej się edycji będziemy zbierać środki na leczenie i rehabilitację trzech potrzebujących osób, których bliższe historie przedstawimy wkrótce.

Advertisement

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement