Olecko: Dachowanie auta. Za kierownicą 18-latek

dachowanie 18latek olecko dachowanie 18latek olecko

Kierujący osobową skodą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego dachował w przydrożnym rowie. Został ukarany mandatem karnym. Tak zakończyła się podróż kierującego, który prawo jazdy posiada od dwóch tygodni.

We wtorek (2.01.2024) o godz. 15:00 do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 653 w miejscowości Szczecinki. Jak ustalili policjanci ruchu drogowego kierujący osobową skodą nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku  czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które o własnych siłach wydostały się z auta. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Ponadto po sprawdzeniu policyjnych baz danych okazało się, że 18-letni kierowca prawo jazdy posiada od dwóch tygodni. Za popełnione wykroczenie sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000zł.

Advertisement

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement