Restauracja „Pod Jelonkiem” w Jeleniewie

pod jelonkiem pod jelonkiem

Restauracja Pod Jelonkiem usytuowana u wejścia do Suwalskiego Parku Krajobrazowego – jednej z najurokliwszych okolic w Polsce, stanowi istotny punkt na trasie odkrywania tego malowniczego regionu.

Oferuje bogaty wybór dań kulinarnych charakterystycznych dla regionu, w tym takie specjały jak kartacze, babka ziemniaczana, kiszka ziemniaczana, chłodnik „mrowisko”, skękacz i inne lokalne przysmaki. Szczególnie poleca „Półmisek regionalny”, prezentujący bogactwo smaków tradycyjnych podlaskich specjałów. W menu znajdują się również klasyczne polskie dania, w tym golonka wędzona w kapuście, świeże wiejskie mleko zsiadłe podawane z ziemniakami, oraz orzeźwiający podpiwek.

Jedną z zimowych atrakcji jest smażona stynka, której wyjątkowy smak sprawia, że tęskni się za zimowymi miesiącami. Menu zawiera ponad 60 tradycyjnych domowych dań i zup, opartych na przepisach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Restauracja, która świętuje już 30 lat swojej działalności, jest znana z długoletniej tradycji.

Advertisement

ul. Sportowa 7 16-404 Jeleniewo Restauracja Pod Jelonkiem

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement