Reklama

Sportowe Ferie 2024. Jak się zapisać?

ferie zimowe ferie zimowe

Ferie zimowe w województwie podlaskim rozpoczynają się 22 stycznia 2024 roku. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotowuje sportowe zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 7-13 lat – mieszkańców Suwałk.

„Sportowe Ferie 2024” odbywać się będą w dwóch 5-dniowych turnusach: (22-26 stycznia oraz 29 stycznia – 02 lutego 2023 roku). Koszt udziału w półkoloniach to 399 zł od osoby. Uczestnikami mogą być wyłącznie osoby posiadające Suwalską Kartę Mieszkańca.

Podczas półkolonii każdego dnia uczestnik objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry (od 7:00 do 16:00) i otrzymuje całodzienne, zdrowe wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek, owoce oraz napoje).

W ramach przygotowanego programu dzieci i młodzież będą uczestniczyły  w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, m.in. zajęcia na ściance wspinaczkowej, Zumba Kids, Krav Maga (samoobrona), konstruowanie modeli samolotowych, laboratorium zabawy (eksperymentowanie), ceramika (zabawa z gliną), wodne szaleństwo w Aquaparku, Movement Arena – park trampolin, Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności, lodowisko, seans z kinie… i wiele, wiele więcej!