Hotel Velvet

hotel velvet hotel velvet

Hotel Velvet, usytuowany w centralnej części Suwałk, zapewnia zakwaterowanie w jasnych i przestronnych pokojach, studiach oraz apartamentach. Wszystkie te pomieszczenia są klimatyzowane i oferują dostęp do bezpłatnego WiFi. Goście mogą również korzystać z całodobowej recepcji oraz monitorowanego parkingu, co dodaje komfortu i bezpieczeństwa pobytu.

Każdy pokój, studio i apartament w hotelu Velvet został wyposażony w łazienkę z prysznicem deszczowym, suszarką do włosów oraz zestawem kosmetyków. Dla dodatkowego komfortu, w pomieszczeniach znajdują się telewizory z płaskim ekranem oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty, a także butelka wody mineralnej.

Hotelowa restauracja CIAO AMORE serwuje różnorodne dania kuchni międzynarodowej, przygotowywane ze świeżych składników. Hotel przewiduje także możliwość zamówienia lunchu na wynos oraz posiłków dla osób z specjalnymi wymaganiami dietetycznymi.

Advertisement

Dla gości dostępne są gazety i przewodniki, co ułatwia zaplanowanie pobytu w Suwałkach. Dodatkowo, hotel oferuje opcję skorzystania z podziemnego parkingu za dodatkową opłatą.

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement