Z wizytą u suwalskich czworaczków

czworaczki czworaczki

Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk spotkał się dziś z rodziną Państwa Urszuli i Szymona Witkowskich, którym 17 października urodziły się czworaczki: Malwina, Mikołaj, Marcel i Milan. Państwo Witkowscy mają też starszą córkę Maję. Rodzina otrzymała od Miasta Suwałki prezent w postaci bonów zakupowych o wartości 20.000 zł oraz zapewnienie, że jeszcze w tym miesiącu zostanie przyjęty specjalny program osłonowy, który pomoże rodzinie w utrzymaniu dzieci.

– To niecodziennie wydarzenie i zgodnie z tym co sprawdziliśmy pierwsza tego typu sytuacja by suwalskiej rodzinie urodziły się czworaczki. Gratulujemy Państwu, a jednocześnie życzymy dużo siły i cierpliwości w wychowaniu dzieci – informuje Prezydent Suwałk.

Najważniejsze jest to, że dzieci są zdrowe. Jednak opieka nad nimi to bardzo dużo pracy i poświęcenia. Rodzice mówią, że najgorsze są noce kiedy pomiędzy karmieniami mają bardzo mało czasu na sen, a i ten nie zawsze da się wykorzystać.

Keep Up to Date with the Most Important News

By pressing the Subscribe button, you confirm that you have read and are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use
Advertisement